קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם

http://www.purples.co.il/wp-content/uploads/2017/02/instagram_vintage_poster_by_lawlietcorner-d64kmvy-212×300.jpg

רוצים לקדם את עמוד האינסטגרם ולא יודעים מאיפה להתחיל?

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לאחת מדרכי הפרסום היעילות ביותר. הרשתות החברתיות השונות מכילות מליוני אם לא מיליארדי משתמשים שונים מכל רחבי העולם, ובאמצעות אלגוריתמים מתקדמים הרשתות הללו מצליחות גם להתאים פרסומות עבור כל אחד ואחד מחברי הרשת החברתית לפי נתונים שונים. בשביל לקדם את עמוד האינסטגרם, ובכדי שהוא יגיע לכמה שיותר משתמשים ולקוחות, יש להשיג הרבה מאוד עוקבים רלוונטים. בכדי להגיע למספר העוקבים הנחוץ לעיתים יש לבצע קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם , רכישה אשר תקפיץ את מספר העוקבים ותוביל להצטרפות עוקבים חדשים.

במה מסייעת קניית עוקבים?

  • חבר מביא חבר – אחת מהפונקציות של האינסטגרם מאפשרת מעקב אחרי הפעילות באינסטגרם (לייקים, עוקבים, וכו’) של החברים והעמודים שאחריהם עוקבים באינסטגרם. כאשר משתמש מזהה שאחד החברים שלו החל לעקוב אחרי עמוד שנראה מעניין, ייתכן כי גם הוא ייבחר להתחיל לעקוב אחרי אותו עמוד. לכן, קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם יכולה להוביל לחברים של העוקבים החדשים גם לעקוב אחר העמוד שלכם.
  • Explore פונקציה נוספת ומעניינת של האינסטגרם היא פונקציית ה- explore. בפונקציה זו, משתמשים יכולים למצוא תמונות וסרטונים שחברים שלהם אהבו, או שמזכירים תמונות וסרטונים אחרים שהם אהבו. כמו כן, ניתן לקבל גם המלצות לגבי עמודים ומשתמשים שהחברים אהבו או על סמך חברות בפייסבוק, ועוד. ככל שיש יותר עוקבים, כך סביר יותר להופיע בלשונית הגילוי הזו ליותר משתמשים. לכן, גם עבור הפונקציה הזו קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם יכולה להוביל להרבה מאוד עוקבים חדשים.
  • פרסום – האינסטרגם מציע גם שירותי פרסומת ומודעות שיווקיות שונות. הגדלת מספר העוקבים מהארץ על ידי קניית רוכשים אמיתיים באינסטגרם יכולה להוביל לכך שהפרסומות שלכם יופיעו יותר בקרה הקהל הרלוונטי בארץ, לפי כמות העוקבים השונים, הגילאים שלהם, המיקום הגיאוגרפי שלהם, ועוד נתונים שונים.

איך משיגים עוקבים?

אם אתם רוצים להשיג עוקבים נוספים ולהתחיל לקדם את עמוד האינסטגרם שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבצע קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם. החברות שמציעות את השירות הזה הן חברות מקצועיות אשר מכירות את התהליך על בוריו והן יסייעו לכם בכל השלבים השונים.

קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם

הפוסט קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם הופיע ראשון בפרפלס

from פרפלס http://www.purples.co.il/%d7%a7%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%a2%d7%95%d7%a7%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%90%d7%9e%d7%99%d7%aa%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%a1%d7%98%d7%92%d7%a8%d7%9d/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s