עוקבים באינסטגרם בחינם – כל הדרכים

https://www.purples.co.il/wp-content/uploads/2017/02/instagram-button-logo-388899002-300×150.jpg

אמנם הדרך היעילה ביותר להשגת עוקבים באינסטגרם היא באמצעות קניית עוקבים מחברה שמבטיחה עוקבים אמיתיים מישראל או מחו"ל, במחירים אטרקטיביים ותוך מספר שעות, אך יש גם אנשים שמעוניינים להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם, אם משום הרצון לצמצם את הוצאותיהם ואם משום הרצון לאתגר את עצמם ולראות האם הם מסוגלים לשווק את החברה שלהם, המוצר, השירות או אפילו את עצמם עצמם באופן אטרקטיבי, דבר שיגרום לאחרים להחליט לעקוב אחר חשבון האינסטגרם שלהם.

 

מדוע לקנות עוקבים באינסטגרם?

נכון להיום רבים מחליטים לקנות עוקבים באינסטגרם וזאת משום שכמות גדולה של עוקבים מאפשרת להם "נקודת זינוק" אידיאלית מבחינת קידום חשבון האינסטגרם שלהם וכל אשר בו. כמות גדולה של עוקבים תגרום לחשיפת חשבון האינסטגרם בפני רבים והגדלת הטראפיק בו.  נכון להיום ניתן לבצע את תהליך הקנייה באופן דיסקרטי, עלויות הקנייה ריאליות, ניתן לבחור באם מעוניינים לקנות חבילה הכוללת עוקבים ישראלים באינסטגרם או קבוצה מעורבת של עוקבים, אספקת העוקבים מהירה והתוצאות נראות לעין כבר באותו היום. רבים אינם מעוניינים להתחיל ולשקוד על עבודה סיזיפית של קידום, באם הם יכולים להשיג את התוצאה המוצלחת כמה שיותר מהר ובהתאם לגרום לרבים אחרים לחשוב שחשבון האינסטגרם שלהם פופולארי משום ריבוי עוקבים, דבר שיוביל אותם להצטרף באופן טבעי לאותו חשבון.

 

דרכים להשגת עוקבים באינסטגרם בחינם

באם בכל זאת מעוניינים להתחיל את כל הקשור אל הקידום באינסטגרם ללא עזרה, גם זה אפשרי. הכלל הראשון תמיד יהיה כמובן פתיחת חשבון אינסטגרם ולדאוג שהוא יהיה פעיל.

  • ערך מוסף ואמיתי – הדרך הראשונה להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם היא על ידי ההחלטה להעלות תמונות עם ערך מסויים. אם למשל החלטתם שהתימה המרכזית של האינסטגרם שלכם היא הגנה על חיות, תוכלו לצלם סט תמונות של חיות שהתעללו בהם או נטשו אותם ולאחר מכן סט תמונות של החיות האהובות והבריאות כיום, תוכלו להעלות תמונות שעיקרן סיסמאות נגד התעללות בבעלי חיים וכן הלאה. הרעיון הטוב ביותר הוא לבחור בנושא מסויים לאינסטגרם ולהעלות תמונות שרלוונטיות לאותו נושא. לאחר מכן תוכלו לשלוח קישור של תמונות אלו לכל מיני קבוצות בפייסבוק ובמקומות נוספים באינטרנט. קרוב לוודאי שמהר מאוד פעילים למען זכויות בעלי חיים יתחילו לעקוב אחר החשבון שלכם.
  • הטבות – ניתן להחליט ולהעלות כל מיני דברים שחיוניים לאנשים, כמו למשל קופונים שמוזילים את המחיר של מזון מסויים או מוצר אטרקטיבי אותו העסק שלכם מוכר. קופונים והטבות נוספות הם למעשה "פיתיונות". מהר מאוד אנשים שזקוקים לאותם קופונים יתחילו לעקוב אחר חשבון האינסטגרם שלכם.
  • הדדיות – תתחילו לעקוב ולסמן לייקים למשתמשים אחרים ורוב הסיכויים שהם יעשו אותו הדבר עבורכם.

 

בהצלחה!

עוקבים באינסטגרם בחינם

הפוסט עוקבים באינסטגרם בחינם – כל הדרכים הופיע ראשון בפרפלס

from פרפלס https://www.purples.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a7%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%a1%d7%98%d7%92%d7%a8%d7%9d-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a0%d7%9d-%d7%9b%d7%9c-%d7%94%d7%93%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%9d/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s